Menu
Menu
Regulations
Regulations
Privacy policy
Contact
User
Log in
Register
Change lost password
English
Polski
Date of departure:
Departure from:
Annopol
Bystrzyca
Firlej
Gołaszyn
Helenów
Hordzież
Kock
Lubartów
Lublin
Łuków
Łukówiec
Niemce
Nowinki Las
Ruda
Serokomla
Siedlce
Siedliska (Powiat Łukowski)
Świderki
Świdry
Wiśniew
Wojcieszków
Wola Skromowska
Destination:
Annopol
Bystrzyca
Firlej
Gołaszyn
Helenów
Hordzież
Kock
Lubartów
Lublin
Łuków
Łukówiec
Niemce
Nowinki Las
Ruda
Serokomla
Siedlce
Siedliska (Powiat Łukowski)
Świderki
Świdry
Wiśniew
Wojcieszków
Wola Skromowska
Number of normal tickets:
Number of discount tickets:
Only courses available online
Wygodne płatności obsługują
E-mail address:
Password:
Remember me
Register
Change lost password
Trasa Siedlce - Lublin 15:50
Przewoźnik:
Omega Bus
Telefon: +48 501 777 970
E-mail:
omegabus@omegabus.pl
www:
www.omegabus.pl
Plan trasy
Siedlce
15:50
Wiśniew
16:02
Gołaszyn
16:16
Łuków
16:23
Międzyrzecka, ul.Międzyrzecka przy parkingu NETTO
Świderki
16:37
Siedliska (Powiat Łukowski)
16:42
Helenów
16:44
Bystrzyca
16:45
Kolonia
Wojcieszków
16:48
przy sklepie
Nowinki Las
16:53
Hordzież
16:56
Serokomla
16:57
Ruda
17:01
Annopol
17:05
Kock
17:10
plac Jablonowskiej
Wola Skromowska
17:13
Łukówiec
17:17
Firlej
17:20
Lubartów
17:35
Niemce
17:49
Lublin
18:04
Dworzec PKS, Al.Tysiąclecia 6