Menu
Menu
Pasażer
Informacje ogólne
Pakiety/bilety otwarte
Aktualne kursy
Wyszukiwanie biletów
Przewoźnik
Informacje ogólne
Przydatne informacje
FAQ
Regulaminy
Regulamin serwisu
Polityka prywatności
Kontakt
Użytkownik
Zaloguj
Zarejestruj się
Zmień utracone hasło
Polski
English
Data odjazdu:
Odjazd z:
Annopol
Bystrzyca
Firlej
Gołaszyn
Helenów
Hordzież
Kock
Lubartów
Lublin
Łuków
Łukówiec
Niemce
Nowinki Las
Ruda
Serokomla
Siedlce
Siedliska (Powiat Łukowski)
Świderki
Świdry
Wiśniew
Wojcieszków
Wola Skromowska
Przyjazd do:
Annopol
Bystrzyca
Firlej
Gołaszyn
Helenów
Hordzież
Kock
Lubartów
Lublin
Łuków
Łukówiec
Niemce
Nowinki Las
Ruda
Serokomla
Siedlce
Siedliska (Powiat Łukowski)
Świderki
Świdry
Wiśniew
Wojcieszków
Wola Skromowska
Liczba biletów normalnych:
Liczba biletów ulgowych:
Tylko kursy dostępne online
Wygodne płatności obsługują
Adres e-mail:
Hasło:
Zapamiętaj mnie
Zarejestruj się
Zmień utracone hasło
Trasa Łuków - Lublin 17:45
Przewoźnik:
Omega Bus
Telefon: +48 501 777 970
E-mail:
omegabus@omegabus.pl
www:
www.omegabus.pl
Plan trasy
Łuków
17:45
Międzyrzecka, ul.Międzyrzecka przy parkingu NETTO
Lubartów
18:57
Niemce
19:11
Lublin
19:26